همه ما با طرز استفاده از طی حوله‌ای یدک دار آشنایی داریم، اما نحوه شستشو و باز نمودن این محصول در زمان خرید به چه شیوه‌ای است؟ زمانی که شما بسته را باز می‌کنید برای تعویض حوله یدکی موجود باید چگونه اقدام کنید؟ تنظیم و اتصال دسته با دوام و مقاوم این محصول به سری طی چگونه انجام می‌شود؟ آیا امکان شست و شوی حوله در ماشین لباسشویی وجود دارد؟ آیا باید منتظر باشیم تا حوله خشک شود تا از محصول استفاده کنیم؟ در این متن کلیه اطلاعاتی که باید در خصوص طرز استفاده از طی حوله‌ای یدک دار اروپایی بدانید را عنوان خواهیم نمود تا شما نیز بعد از خرید این محصول بتوانید به بهترین شکل ممکن برای پاک نمودن کف، سرامیک، دیوارها و همچنین آینه و موارد مختلف دیگر از این محصول استفاده کنید.

جدول محتواها

نحوه طرز استفاده از تی‌ حوله‌ای یدک دار اروپایی

طرز استفاده از طی حوله‌ای

نکات و ویژگی‌های مهمی در زمان خرید را باید بررسی کنید. جهت مطالعه می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

بعد از آن تنها باید به طرز استفاده از طی حوله‌ای توجه نمایید. با توجه نمودن به ویژگی‌های منحصر به فرد محصول قطعاً محصولی با کیفیت را خریداری نموده‌اید اما حالا باید نحوه استفاده از طی حوله‌ای را بدانید تا بتوانید از ویژگی‌های موجود در طی حوله­ای استفاده نموده و برای نظافت هرچه بیشتر منزل از آن بهره ببرید. طرز استفاده صحیح و اصولی از طی حوله­ای یدک دار اروپایی سبب می‌شود تا به دلیل کیفیت بالای محصول، ماندگاری آن افزایش بیشتری برای شما پیدا کند. از طرفی به دلیل چرخش 360 درجه سری طی حوله­ای یدک دار اروپایی باید عنوان کنیم که نحوه استفاده از آن برای تمیز کردن زیر کابینت‌ها و زیر میزها به گونه‌ای است که شما باید نحوه تعویض سری طی را بشناسید.

اگر الان امکان تماس ندارید ، لطفا شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان فروش ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

طی حوله‌ای - سوین پلاستیک" />

بازگشایی بسته‌بندی طی حوله یدک دار اروپایی

طرز استفاده از طی حوله‌ای به نوع بسته بندی ارتباطی ندارد. زمانی که محصول را به خانه می‌آورید، قطعاً باید بسته‌بندی موجود را باز نمایید. بسته‌بندی منحصر به فرد، جمع و جور و البته در کنار آن زیبایی بسته‌بندی می‌تواند نظر شما را در زمان خرید تی حوله­ای یدک دار اروپایی جلب نماید.

طی حوله ای یدک دار ( اروپایی )، دسته 120 سانت

طی حوله ‌ای یدک دار یک محصول با کیفیت با دوام و مقاوم می‌باشد. شاید دلیل اصلی خرید این محصول از طرف خانم‌های خانه همین موضوع باشد. آیا تا به حال برای شما هم پیش آمده است که هنگام کار و استفاده از تی نظافتی ، کثیف ماندن زمین و محل استفاده موجب نارضایتی شما شده باشد؟

برای درک بهتر طرز استفاده از طی حوله‌ای، یدک حوله‌ای را به سری اتصال دهید!!

برای آنکه طرز استفاده از طی حوله‌ای را بدانید باید ابتدا دانش آن را داشته باشید که یدک حوله‌ای را چگونه تعویض کنید. دکمه‌های موجود بر روی صفحه اصلی به صورت موازی با یکدیگر قرار گرفته‌اند. زمانی که به بالا کشیده می‌شوند، آزاد خواهند شد. همچنین زمانی که به پایین فشار داده می‌شوند، حوله را بر روی سری نگه می‌دارند.

به همین دلیل برای آشنایی بیشتر با طرز استفاده از تی‌ حوله‌ای یدک دار اروپایی باید ابتدا بدانید حوله را به این گونه تعویض کنید. تعویض اشتباه حوله‌ سبب می‌شود تا قسمت‌های نگهدارنده حوله دچار آسیب شوند. بعد از آنکه از یک حوله استفاده نمودید، می‌توانید آن را شستشو دهید و از حوله دیگر استفاده نمایید تا زمین، دیوار، آینه‌ها و موارد مختلف دیگر را تمیز کنید. نحوه استفاده از طی حوله‌ای و به ویژه در زمان تعویض حوله بسیار مهم است. چرا که اصلی‌ترین قسمتی که باعث پاکسازی محیط شما می‌شود، حوله میکروفایبر دارای قابلیت پاک کنندگی بالاست.

نحوه تعویض حوله و یا دستمال طی حوله ای

تنظیم و اتصال ساده سری به دسته اصلی مقاوم

برای اینکه با طرز استفاده از طی حوله‌ای بیشتر آشنا شوید، باید ابتدا سری را به دسته اتصال دهید. پیچ مورد استفاده آنقدر قدرت دارد که در زمان استفاده قابلیت شکستن ندارد. تنها با پیچاندن سری طی و یا دسته اصلی شما می‌توانید بعد از باز کردن محصول سری و دسته مقاوم را به یکدیگر اتصال دهید. بسیاری از زمان‌ها برای جای دهی این محصول در کمد، کابینت و موارد مختلف دیگر می‌توانید سری را از دسته جدا نموده و برای بار دیگر استفاده، آنها را به یکدیگر اتصال دهید.

بهترین روش و نحوه شستشوی طی

از جمله مهم‌ترین مواردی که در طرز استفاده از طی حوله‌ای یدک دار اروپایی مهم است نحوه شستشوی حوله موجود در طی می‌باشد. پایه موجود در طی قسمت متصل با سطح زمین و سطح آلوده است. در چنین حالتی شما باید بارها و بارها برای شستشوی حوله موجود اقدام کنید و سپس آن را خشک نمایید. بسیاری از افراد بر این باورند که استفاده از ماشین لباسشویی می‌تواند سبب خرابی حوله یدکی و حوله اصلی شود. به همین دلیل به راحتی می‌توانید با هر پودر ماشین لباسشویی و یا پودر دست برای شستشوی محصول اقدام کنید. بدین روش آلودگی‌های موجود را از آن بزدایید.

بسته بندی طی حوله ای یدک دار اروپایی

بسته بندی طی حوله ای یدک دار اروپایی

طرز استفاده از طی حوله‌ای یدک دار اروپایی برای پاکسازی زمین و دیوار‌ها

بعد از باز نمودن محصول، باید حوله را به سری اتصال دهید. حال باید بدانید که چگونه برای پاک کردن محیط یا زمین از آن استفاده کنید. نحوه استفاده از تی حوله‌ای اصلی بدین شکل است که شما می‌توانید حوله را نمدار کنید. اگر سطح خیس است از نمدار کردن حوله جلوگیری نمایید. به وسیله دسته مقاوم و مستحکم موجود بر روی محصول، شما می‌توانید ایستاده کف طی را به سطح زمین بکشید. آلودگی‌ها، آب و مواد غذایی که بر روی زمین ریخته شده است را به وسیله آن پاک نمایید.

همچنین این محصول قابلیت چرخش 360 درجه را دارد که شما می‌توانید در هر قسمتی از خانه از آن استفاده کنید. با چرخش این محصول می‌توانید به گوشه، دیوارها، زیر کابینت‌ها و به مواد مختلف دیگر دسترسی داشته باشید.

اگر علاقه مند به محصول تولیدی ما شده اید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید

می توانید از همین طریق با ما تماس بگیرید

09141090861

خشک کردن طی حوله یدک دار اروپایی

بعد از آنکه با طرز استفاده از طی حوله‌ای بیشتر آشنا شدید و قطعاً آن را شستشو دادید حال باید طی حوله‌ای را خشک کنید تا بار دیگر بتوانید از آن استفاده نمایید. روش خشک کردن این محصول آن است که حوله یدکی شستشو داده شده به وسیله ماشین لباسشویی را در خشک کن آن قرار دهید تا بتوانید بعد آن را بر روی رخت آویز پهن کنید. بعد از مدت زمان مورد نیاز شما می‌توانید بار دیگر از حوله شستشو داده شده استفاده کنید. همچنین استیل موجود بر روی دسته با کیفیت بالا قابلیت خشک شدن سریع را دارد. برای خشک نمودن آن می­توانید از یک حوله نمدار استفاده نمایید. اگر حساس هستید، شما می‌توانید دسته تی را که استیل مقاوم و با دوام است به وسیله یک دستمال تمیز کنید.

طی اروپایی حوله ای یدک دار سوین

خرید تی از برترین نمایندگی ها

کلام نهایی و نتیجه‌گیری( طرز استفاده از طی حوله‌ای)

با توجه به مواردی که در این بخش عنوان کردیم خوب می‌دانید که  طرز استفاده از طی حوله‌ای یدک دار اروپایی به روش و اصول صحیح سبب می‌شود تا ماندگاری محصول شما افزایش یابد. مقاومت و دستمال یدکی با دوام و مجهز به قابلیت تعویض ساده سبب شده است تا این محصول ویژگی‌های منحصر به فردی در زمان استفاده داشته باشد. به همین منظور شما می‌توانید از این محصول با قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه­ای استفاده نمایید. در صورت نیاز می‌توانید به بازگشت بدون چون و چرای وجه تان یا بازگشت و تعویض محصول از طریق نمایندگی‌های معتبر این شرکت اقدام کنید. سوین پلاستیک تولید کننده انحصاری طی اروپایی یدک‌دار در ایران است. شما می‌توانید برای خرید این محصول از طریق نمایندگی‌های برتر این شرکت در سراسر ایران اقدام کنید.

همچنین در نظر داشته باشید به دلیل نحوه استفاده از تی حوله­ای یدک‌دار به صورت آسان شما می‌توانید برای خرید عمده و یا خرده این محصول از طریق سایت سوین پلاستیک اقدام نمایید. کافی است برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

طی حوله ای یدک دار اروپایی

خرید تی قیمت مناسب با کیفیت اروپایی

آیا امکان شست و شوی حوله یدک دار در ماشین لباسشویی وجود دارد؟

بله شما می‌توانید به سادگی برای شستشوی حوله یدکی از طریق ماشین لباسشویی با درجه دمای آب پایین استفاده نمایید.

زمانی که برای طرز استفاده از طی حوله­ای اقدام می‌کنید قابلیت چرخش 360 درجه سبب می‌شود تا زیر کابینت‌ها، زیر میزها و گوشه دیوارها را به واسطه محصول تمیز نمایید.

دسته استیل و سری مقاوم به وسیله یک پیچ پهن و بزرگ به یکدیگر اتصال یافتند که مقاومت محصول را در زمان استفاده افزایش می‌دهند.

برای مشاهده محصولات مدنظر‌تان، نام آن را بنویسید.
Call Now Button