جدول محتواها

چه نوع تی ای را برای پاک کردن سرامیک بخریم؟

خرید طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی مختلف سبب می‌شود تا شما با یک محصول از چند کاربرد آن لذت ببرید. به عبارت دیگر شما تنها برای خرید یک محصول اقدام می‌کنید ولی در مکان‌های مختلف به دلیل ویژگی‌ها و کاربردهای متنوع از آن محصول استفاده خواهید کرد. برخی از افراد بر این باورند که تنها از طی حوله ای یدک دار اروپایی برای کف خانه و سرامیک‌های خانه استفاده می‌شود. این موضوع در حالتی رخ می‌دهد که نه تنها برای خانه بلکه برای محیط کار و کارخانه، برای تمیز نمودن کف پارکینگ و حتی برای استفاده و تمیز نمودن محیط‌های بهداشتی مختلف مانند سرویس‌های بهداشتی نیز از این محصول استفاده می‌شود.

سوال مهمی که ذهن همه را به خود معطوف کرده است آن است که طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی چه ویژگی‌هایی دارد که سبب تمیز شدن بیش از اندازه این محیط‌ها خواهد شد. در این متن قصد داریم همه آنچه که باید در خصوص ویژگی‌های طی حوله ‌ای اروپایی یدک ‌دار بدانید را عنوان کنیم. با در نظر داشتن چنین ویژگی‌هایی قطعاً می‌توانید به این نتیجه برسید که از کدام نمایندگی برای خرید این محصول اقدام کنید.

طی حوله ای یدک دار ( اروپایی )، دسته 120 سانت

طی حوله ‌ای یدک دار یک محصول با کیفیت با دوام و مقاوم می‌باشد. شاید دلیل اصلی خرید این محصول از طرف خانم‌های خانه همین موضوع باشد. آیا تا به حال برای شما هم پیش آمده است که هنگام کار و استفاده از تی نظافتی ، کثیف ماندن زمین و محل استفاده موجب نارضایتی شما شده باشد؟

طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی

زمانی که قصد خرید طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی را دارید باید ویژگی‌های متنوعی را بررسی کنید. کف پارکینگ معمولاً به دلیل ترددهای بی‌شمار به ویژه در زمستان‌ها که زمین به دلیل بارش برف و باران خیس است، آلودگی بیشتری خواهد داشت.  به همین منظور استفاده از یک تی حوله ‌ای یدک ‌دار که بلافاصله می‌توانید حوله آن را تعویض کنید و بار دیگر کف پارکینگ را تعویض نمایید، یکی از بهترین انتخاب­ها می‌باشد. در بسیاری از کارخانجات تولیدی مانند تولیدی‌های لباس و غیره به دلیل آنکه کف زمین باید همواره تمیز باشد تا آلودگی به مواد غذایی یا موارد مختلف دیگر نفوذ نکند، استفاده از یک طی نظافتی با قدرت و با استحکام بالا می‌تواند بهترین گزینه باشد.

محیط‌های بهداشتی مانند سرویس‌های بهداشتی و حمام به دلیل آن که آلودگی‌های متنوعی در آن­ها وجود دارند، باید به شدت و به مراتب تمیز شوند. طی حوله ای یدک دار اروپایی برعکس طی‌های ماکارونی و موارد دیگر با یک حوله میکروفایبر طراحی شده است. حوله میکرو فایبر آلودگی­ها را جمع می‌کند و شما پس از شستشوی ساده آن می‌توانید کلیه آلودگی‌ها را بزدایید. در نتیجه آلودگی از محیطی به محیط دیگر انتقال پیدا نمی‌کند. به جرات می‌توانیم عنوان کنیم که طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط‌های بهداشتی، طی حوله ای یدک دار اروپایی است.

طی نظافتی حوله ای یدک دار اروپایی
طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی دارای کف سرامیکی

برترین ویژگی‌های طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی چیست؟

ویژگی‌های مهم طی حوله ‌ای یدک ‌دار اروپایی تعیین کننده خرید و یا عدم خرید این محصول است. از مهمترین ویژگی‌های طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • طی‌های حوله‌ای دارای مقاومت بسیار بالایی هستند.
  • طی‌های حوله‌ ای یدک دار اروپایی به دلیل یدک موجود در بسته‌بندی، عدم نیاز به خرید محصول هر چند مدت یکبار را برای شما به ارمغان می‌آورند.
  • شما می‌توانید به سرعت برای تعویض حوله یدکی موجود بر روی طی اقدام کنید.
  • دیگر نیازی نیست دستمال مخصوص محصول را خریداری کنید. با هر دستمالی می توانید زمین را تمیز نمایید.
  • استفاده از مواد اولیه با کیفیت، نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط‌ های بهداشتی را به ارمغان می آورد.
  • قابلیت چرخش 360 درجه، دسترسی شما را به زیر کابینت و زیر میزها بیشتر خواهد کرد.
  • ضمانت نامه‌های مختلف طی حوله ای یدک دار اروپایی از ویژگی‌های برتر این محصول است.

با در نظر داشتن چنین ویژگی‌هایی قطعاً می‌توانید برای خرید طی حوله ای یدک دار اروپایی بدون نگرانی و دغدغه اقدام کنید.

اگر الان امکان تماس ندارید ، لطفا شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان فروش ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی - سوین پلاستیک" />

ویژگی ابتدایی مقاومت است!

یکی از مهمترین ویژگی‌های طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی مقاومت این محصول است. همانطور که عنوان کردیم کف پارکینگ، کارخانه و محیط‌های بهداشتی مداوم باید تحت کنترل و تمیز شدن باشند. به همین منظور باید از محصولی استفاده نمایید که مقاومت بالایی داشته باشد و دسته‌های آن محکم باشند. این موضوع سبب می‌شود تا در حین استفاده مداوم و مکرر طی نظافتی شما خراب نشود.

ویژگی دوم، وجود دستمال یدکی است!!

زمانی که برای خرید طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی اقدام می‌کنید در بسته‌بندی یک حوله یدکی مشاهده خواهید کرد. در این حالت شما با خرید یک طی نظافتی دو حوله به دست می‌آورید. مداوم می‌توانید در حین استفاده مکرر یکی از حوله‌ها را بشویید و حوله دیگر را مورد استفاده قرار دهید. این مورد سرعت فعالیت شما را در کارخانه، محیط‌های بهداشتی و حتی برای تمیز نمودن کف پارکینگ بیشتر خواهند کرد.

بسته بندی طی حوله ای یدک دار اروپایی
خرید تی حوله ای دیک دار اروپایی از بهترین نمایندگی ها

تعویض سریع حوله طی حوله ای یدک دار اروپایی یکی از ویژگی‌هاست!!!

شما به آسانی پس از خرید طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی می‌توانید حوله را تعویض کنید.  تنها کافی است ضامن‌های موجود بر روی سری طی را بلند کنید و حوله را از آن جدا نمایید. حوله جدید را بر روی سری اتصال دهید و ضامن‌ها را بخوابانید. ضامن‌های موجود بر روی قسمت طی سبب می‌شوند تا حوله یدکی نگه داشته شود و شما بتوانید کفی حوله را بر روی سطح زمین، دیوارها و موارد مختلف دیگر بکشید.

استفاده از مواد با کیفیت اولیه برای تولید طی حوله ای یدک ‌دار اروپایی

خرید طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی که دارای ویژگی­های مختلفی است، منطقی میباشد. یکی از ویژگی‌های معروف و مهم طی حوله ای یدک دار اروپایی استفاده از مواد اولیه با کیفیت برای تهیه این محصول است. شرکت تولید کننده انحصاری سوین پلاستیک بر آن بوده است تا با استفاده از مواد اولیه abs، کیفیت و مقاومت محصول را افزایش دهد. در زمان استفاده برای کف پارکینگ، کارخانه‌ها و همچنین محیط‌های بهداشتی متنوع می‌توانید از کیفیت عالی این محصول بهره‌مند شوید. این در حالتی است که کیفیت بالای محصول و قیمت مقرون به صرفه آن سبب می‌شود تا شما از خریدتان رضایت داشته باشید.

اگر علاقه مند به محصول تولیدی ما شده اید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید

می توانید از همین طریق با ما تماس بگیرید

09141090861

قابلیت چرخش 360 درجه‌ای محصول

برای آنکه در زمان استفاده از طی حوله‌ ای یدک دار اروپایی بتوانید به زیر میزها، زیر کابینت و موارد مختلف مانند گوشه دیوارها دسترسی داشته باشید، باید قابلیت 360 درجه‌ای طی حوله‌ای را در نظر بگیرید. به واسطه این قابلیت می‌توانید به مناطقی که عدم دسترسی به آنها وجود دارد، دسترسی داشته باشید و برای پاکسازی محیط مدنظر از طی حوله ای یدک دار اروپایی استفاده نمایید.

ضمانت‌نامه‌های مختلف طی حوله ای یدک دار اروپایی کدامند؟

از ویژگی‌های دیگر طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی به ضمانت‌نامه‌های ارائه شده توسط شرکت تولید کننده میتوانیم اشاره کنیم. تی حوله ای اروپایی یدک‌دار دارای ضمانت نامه‌های زیر است:

  • ضمانتنامه تعویض به هر دلیلی
  • ضمانت نامه بازگشت وجه بدون چون و چرا
  • ضمانت پس گرفتن حتی در صورت شکستن از روی عمد قسمت پلاستیکی محصول

در این حالت شما می‌توانید بدون نگرانی و دغدغه برای خرید محصول خود اقدام کنید. همچنین از محصول برای تمیز نمودن کف پارکینگ، کارخانه، محیط ‌های بهداشتی و موارد مختلف دیگر استفاده نمایید.

تی یدک دار اروپایی سوین
نحوه استفاده از تی نظافتی

سوین پلاستیک تولید کننده انحصاری بهترین طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی

برای آنکه بتوانید طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی را با قیمت مقرون به صرفه و البته با کیفیت عالی تهیه کنید، بهتر است شرکت‌های جایگزین را فراموش کنید و به دنبال شرکت انحصاری تولید کننده باشید. شرکت سوین پلاستیک تولید کننده انحصاری بهترین طی حوله ‌ای یدک دار اروپایی موجود در ایران است. به همین منظور شما می‌توانید برای خرید عمده و یا خرده فروشی محصول از طریق این شرکت برتر اقدام نمایید. تنها کافی است با خود شرکت در تماس باشید یا از طریق نمایندگی‌های برتر موجود در شهر خود برای خرید محصول با توجه به ویژگی‌های متنوع عنوان شده، اقدام کنید.

مهمترین ویژگی طی نظافتی حوله ای چیست؟

مقاومت بالای آن و وجود دستمال یدکی دو ویژگی اصلی و مهم‌ترین ویژگی طی نظافتی مناسب برای کف پارکینگ، کارخانه، محیط های بهداشتی می‌باشند.

شما می‌توانید از طی نظافتی حوله ای یدک دار اروپایی برای تمیز نمودن کاشی، کف، سرامیک، دیوار‌ها و موارد مختلف دیگر مانند آینه و شیشه استفاده نمایید.

از ویژگی‌های مهم طی نظافتی قابلیت چرخش 36۰ درجه است که به شما این امکان را می‌دهد تا زیر میزها و زیر کابینت‌ها را تمیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاهده محصولات مدنظر‌تان، نام آن را بنویسید.
Call Now Button