خلاصه 0 تا 100 انواع تی نظافتی یا طی حوله ای

 • 1- دسته بسیار مقاوم
 • 2- دستمال نظافتی یدکی
 • 3- قابلیت تعویض راحت و آسان دستمال نظافتی با هر نوع حوله یا پارچه ای در منزل
 • 4- قابلیت چرخش 360 درجه
 • 5- قابلیت شست و شوی کف ، سرامیک ، پنجره ، دیوار
 • 6- گارانتی تعویض تضمینی
 • 7 - خرید عمده و ارسال انواع سفارشات
 • 8- عقد قرارداد با شرکت ها و اداره جات و سازمان ها
 • 9 - جنس بدنه با کیفیت و بسیار مقاوم ABS
 • 10 - بسته بندی شیک و جذاب
 • 11- تنها تولید کننده طی اروپایی یدک دار در ایران
طی حوله ای زمین شوی سوین

0 تا 100 انواع تی نظافتی یا طی حوله ای

امروزه با فرا رسیدن عید نوروز استفاده از طی حوله یدک دار اروپایی در آشپزخانه و در خانه می‌تواند به نظافت هرچه بیشتر منزل شما کمک کند. شاید گشت و گذار و خرید از بازار برای شما در چنین فصلی و در شلوغی‌های نزدیک عید نوروز کار طاقت فرسایی باشد. به همین دلیل بهترین روش برای خرید طی حوله‌ای یدک دار اروپایی چیست؟ یک تی حوله یدک دار اروپایی برای نظافت باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آیا برای خرید محصول به تضمین و یا ضمانت نامه موجود دقت می­کنید؟ مقاومت، زیبایی و کارایی طی حوله‌ای یدک دار اروپایی در ماندگاری محصول چه تاثیری دارند؟

ویژگی‌های متعددی وجود دارند که در زمان خرید طی حوله یدک دار اروپایی باید آنها را مورد بررسی قرار دهید. در این متن سعی داریم 0 تا 100 انواع تی نظافتی یا طی حوله ای را معرفی کنیم. در چنین حالتی با دیدی باز می‌توانید از طریق نمایندگی‌های سراسر کشور طی حوله ما را خریداری کنید.

چرا باید برای خرید طی حوله ­ای یدک دار اروپایی اقدام کنیم؟

شناخت 0 تا 100 انواع تی نظافتی یا طی حوله ای موجود در بازار سبب می‌شود بتوانید بعد از مقایسه دقیق برای خرید محصول مد نظر خود اقدام کنید.

شما محصولات متنوع را با یکدیگر مقایسه می‌کنید تا در انتها محصول با کیفیتی را برای تمیز کردن خانه، تمیز کردن سرامیک‌های کف و در بعضی از مواقع تمیز کردن دیوارها، آینه‌ها و موارد مختلف دیگر خریداری کنید. طی حوله­ای یدک دار اروپایی که ویژگی‌های منحصر به فردی را دارا می‌باشد، می‌تواند ماندگاری محصول شما را افزایش دهند.

همین موضوع سبب می‌شود تا در شرایط اقتصادی موجود بتوانید محصول با کیفیت و مقرون به صرفه‌ای را خریداری کنید. اگر از جا ماندن لکه‌های طی‌های دیگر در زمان تمیز کردن زمین رنج می‌برید، بهترین روش استفاده از تی‌های حوله‌ای است که حوله‌های میکروفایبر عالی دارند.

شما می‌توانید بدون نگرانی از جایگذاری بر روی سرامیک و قسمت‌های دیگر از این نمونه طی ها استفاده کنید.

طی اروپایی حوله‌ای یک یدک همراه خود دارد!

تصور کنید بعد از شناخت 0 تا 100 انواع تی نظافتی یا طی حوله ای، ابتدایی‌ترین چیزی که ذهن شما را به خود معطوف خواهد کرد وجود یک دستمال یدکی یا یک حوله یدکی است. شرکت‌های دیگر تولید کننده معمولاً به دلیل افزایش قیمت محصول از قرار دادن یک حوله یدکی درون جعبه خودداری می‌کنند.

کارخانه و تولیدی سوین پلاستیک بر آن است تا با قرار دهی یک دستمال یدکی قابل تعویض، بهداشت محصول را ارتقا دهد. اگر در نوروز قصد دارید خانه تکانی کنید و دوست دارید دستمال یدکی را مداوم بشویید. می‌توانید از یک دستمال استفاده نموده، سپس آن را شستشو دهید و دستمال دیگر را در عین آنکه دستمال ابتدایی را شسته‌اید، مورد استفاده قرار دهید.

همین موضوع سبب می‌شود سرعت روند فعالیت شما افزایش یابد و شما رضایت خاطر از خرید تی حوله یدک دار خود داشته باشید.

تی نظافتی با کیفیت و مقاوم در سراسر ایران

طی حوله­ ای یدک دار اروپایی، مقاومت، زیبایی و کارایی، 0 تا 100 انواع تی نظافتی یا طی حوله ای را تعریف میکند

بعد از آنکه 0 تا 100 انواع تی نظافتی یا طی حوله ای را مطالعه نمودید، خوب می‌دانید که یکی از موارد مهم داشتن مقاومت طی حوله‌ای در زمان ساخت است.

در عین حال زیبایی بیشتری را به محیط آشپزخانه شما هدیه می‌دهند. باید عنوان کنیم محصولات ما به دلیل استفاده از متریال‌های برتر و با کیفیت‌تر، مقاومت بسیار بالایی از خود ارائه خواهند داد.

دسته مقاوم و مستحکم موجود، دوام و ماندگاری وسیله شما را افزایش می‌دهند. شما می‌توانید با خرید تنها یک محصول بارها و بارها و در مدت زمان زیادی از محصول استفاده کنید.

طراحی آروماتیک و جذاب طی حوله یدک دار اروپایی سبب شده است تا کارایی این محصول افزایش پیدا کند. همچین زیبایی بسیار زیاد آن می­تواند سبب شود تا شما در هر محیطی از آن استفاده کنید.

رنگ بندی‌های متنوع و طراحی‌های جذاب نمونه‌های مختلف طی حوله یدک‌دار که توسط شرکت ما تولید می‌شوند، هر فردی با هر توان مالی و با هر سلیقه‌ای را به سمت نمایندگی­ها میکشاند.

طی حوله ای یدک دار ( اروپایی )، دسته 120 سانت

طی حوله ‌ای یدک دار یک محصول با کیفیت با دوام و مقاوم می‌باشد. شاید دلیل اصلی خرید این محصول از طرف خانم‌های خانه همین موضوع باشد. آیا تا به حال برای شما هم پیش آمده است که هنگام کار و استفاده از تی نظافتی ، کثیف ماندن زمین و محل استفاده موجب نارضایتی شما شده باشد؟

قابلیت نصب آسان و بدون دردسر دستمال یدکی

یکی از ویژگی‌های مهمی که در 0 تا 100 انواع تی نظافتی یا طی حوله ای باید آن را مورد بررسی قرار دهید، قابلیت نصب آسان و بدون دردسر دستمال‌های یدکی محصول است.

شما بدون هیچ گونه آموزشی می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن و به آسانی برای تعویض دستمال، بدون نیاز به خرید مجدد دستمال یا تی حوله‌ای اقدام کنید.

همین موضوع سبب می‌شود سرعت روند فعالیت‌های خود را افزایش دهید و از طرفی کیفیت پاکسازی محیط خود را نیز بالاتر ببرید.

بسیاری از افراد برای آنکه بتوانند از طی‌های حوله‌ای خود استفاده کنند، دست به خرید دستمال‌های مجزا و اضافه می‌زنند.

با نصب نمودن ساده و تنها با چند دقیقه حوله ­های طی یدک‌دار اروپایی می‌توانید به راحتی در دقایق خیلی کوتاه بار دیگر از محصول استفاده کنید.

< /div>

یدک طی حوله ای، 360 درجه چرخش طی را تضمین می­کند

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دیگری که در 0 تا 100 انواع تی نظافتی یا طی حوله ای تولید شده در شرکت ما می‌توانید مشاهده کنید، قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه محصولات است. اگر طی شما قابلیت چرخش نداشته باشد شما نمی‌توانید از طی استفاده کنید و گوشه های دیوار و ... را تمیز نمایید.

پاک کردن زیر میزها، لابلای صندلی‌ها و موارد مختلف دیگر منوط به آن است که سر طی شما بچرخد. همچنین می­توانید به قسمت‌های مختلف و زوایای کناره‌ها و گوشه‌ی دیوارها و موارد مختلف دیگر نفوذ کنید. این قابلیت که طی حوله یدک دار اروپایی می‌تواند ۱۸۰ درجه بچرخد، یک مزیت است. همچنین سبب می­شود تا شما از میان نمونه‌های مختلف موجود در بازار که رقیبان شرکت ما هستند طی حوله‌ای تولید شده توسط شرکت ما را برای خرید انتخاب کنید.

اگر علاقه مند به محصول تولیدی ما شده اید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید

می توانید از همین طریق با ما تماس بگیرید

09141090861

تضمین بی‌چون و چرای محصول در 0 تا 100 انواع تی نظافتی یا طی حوله ای را بررسی نمایید

زمانی که برای خرید طی حوله یدکدار اروپایی اقدام می‌کنید شرکت ما ضمانت تعویض محصول را به شما می‌دهد. همین موضوع سبب می‌شود تا شما بدون نگرانی از خراب شدن محصول و یا ایجاد مشکل در محصول، برای خرید اقدام کنید. به هر دلیلی که طی شما دچار نقص یا مشکل شود شرکت ما بدون توجه به دلیل ایجاد شده مشکل، برای تعویض طی شما اقدام خواهد کرد. همچنین شما می‌توانید برای بازگشت محصول و دریافت وجه خود بدون چون و چرا اقدام کنید. این موضوع خیال شما را از کیفیت، نحوه فعالیت و همچنین کارایی محصول آسوده می­نماید. با چنین مواردی و با وجود ضمانت­نامه طلایی خوب می‌دانید که شرکت ما بر آن است تا رضایت مشتری را در اولویت فعالیت خود قرار دهد.

خرید طی حوله ای یدک دار اروپایی

ما تنها تولید کننده تی حوله یدک دار اروپایی هستیم

بعد از دریافت اطلاعات 0 تا 100 انواع تی نظافتی یا طی حوله ای یدک دار سوین پلاستیک خوب می‌دانید که شرکت ما یکی از تولید کنندگان انحصاری طی اروپایی یدک‌دار در کشور ایران می‌باشد. محصولات تولید شده در شرکت ما معمولا دارای کیفیت‌های بالایی هستند.

به دلیل وجود متریال‌های ابتدایی با کیفیت و خارجی می‌توانیم دوام، ماندگاری و قدرت بسیار زیادی از محصول را نسبت به نمونه رقبای تولید شده در بازار مشاهده کنیم.

شما می‌توانید برای خرید خرده فروشی و یا برای خرید عمده محصولات و انواع طی حوله‌ای یدک‌دار از طریق شرکت ما اقدام نمایید. همچنین می‌توانید با دریافت نمایندگی از سراسر کشور برای فروش انواع حوله‌ای یدک‌دار با قیمت مناسب به مشتریان اقدام کنید.

مشتریان بسیار زیادی را از سطح شهر به سمت مغازه خود جذب کنید.

1- واقعا تعویض بی قید و شرط دارید؟

بله ، اگر به هر دلیلی طی دچار مشکل شد ، می توانید تی حوله ای را عودت داده و یک تی حوله ای یدک دار نو تحویل بگیرید.

2- آیا قطعات یدکی طی حوله ای را هم می توان جداگانه تهیه کرد؟

بله ، تمامی قطعات بکار رفته در تولید این طی اروپایی زیبا ، قابل تهیه از خود ما و نمایندگان ما می باشد.

3- بصورت خرده فروشی و فروش تکی هم انجام می دهید؟

خیر ، فقط فروش عمده و بصورت کارتنی انجام می شود برای خرید تکی و تک فروشی با ما تماس بگیرید ، نمایندگی نزدیک بشما را معرفی خواهیم کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاهده محصولات مدنظر‌تان، نام آن را بنویسید.
Call Now Button